Meanwell SGA40E12
Kleine afbeelding van Meanwell SGA40E12
Meanwell SGA40E12 - Stekkervoeding 12V 3,33A - Hoogwaardige Klasse II Adapter
Betrouwbare 12V stekkervoeding met 3,33A uitgangsstroom voor toepassingen die hoger vermogen vereisen. Klasse II dubbele isolatie voor veilig gebruik in modelspoorinstallaties.
Alle prijzen van Meanwell SGA40E12 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA40E12 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA40E12
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 3A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 40W