Meanwell SGA40E18
Meanwell SGA40E18 - Stekkervoeding 18V 2,22A - Stabiele Klasse II Voeding
Efficiente en stabiele 18V stekkervoeding met 2,22A uitgangsstroom. Voorzien van dubbele isolatie volgens Klasse II normen voor betrouwbare stroomvoorziening.
Alle prijzen van Meanwell SGA40E18 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA40E18 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA40E18
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 2A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 40W