Meanwell SGA25E15
Meanwell SGA25E15 - Stekkervoeding 15V 1,66A - Betrouwbare Klasse II Adapter
Consistente 15V stekkervoeding met 1,66A uitgangsstroom voor diverse elektronische toepassingen. Klasse II dubbele isolatie waarborgt veilig gebruik.
Alle prijzen van Meanwell SGA25E15 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA25E15 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA25E15
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 2A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 25W