Meanwell SGA40E15
Meanwell SGA40E15 - Stekkervoeding 15V 2,66A
Hoogwaardige desktop adapter met 40W vermogen en stabiele 15V uitgangsspanning. Klasse II isolatie biedt extra veiligheid zonder aarding. Maximale stroomlevering van 2,66A voor toepassingen met hoger vermogen.
Alle prijzen van Meanwell SGA40E15 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA40E15 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA40E15
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 3A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 40W