Meanwell LRS-100-24
Meanwell LRS-100-24 - LRS 100W 24V 4,5A Voeding
Krachtige geschakelde voeding met 100W vermogen en stabiele 24V uitgangsspanning. Klasse I isolatie met 4,5A maximale stroomlevering. Ontworpen voor betrouwbare werking in gesloten systemen zoals Dinamo.
Alle prijzen van Meanwell LRS-100-24 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Op voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell LRS-100-24 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer LRS-100-24
categorie Elektronica
hoogte 30mm
breedte 97mm
stroom 4A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse I
vermogen 100W