Meanwell LRS-100-15
Meanwell LRS-100-15 - LRS 100W 15V 7A Voeding
Krachtige geschakelde voeding met 100W vermogen en stabiele 15V uitgangsspanning. Hoge stroomcapaciteit van 7A met Klasse I isolatie. Ideaal voor gesloten systemen zoals Dinamo die meer vermogen vereisen.
Alle prijzen van Meanwell LRS-100-15 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Op voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell LRS-100-15 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer LRS-100-15
categorie Elektronica
hoogte 30mm
breedte 97mm
stroom 7A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse I
vermogen 100W