Meanwell GSM60B07
Meanwell GSM60B07 - Desktopvoeding 7,5V 6A
Medische kwaliteit desktopvoeding met 60W vermogen en stabiele 7,5V DC uitgangsspanning. Maximale stroomlevering van 6A met certificering voor medische toepassingen. Voldoet aan strenge veiligheids- en betrouwbaarheidsnormen.
Alle prijzen van Meanwell GSM60B07 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Op voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell GSM60B07 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer GSM60B07
categorie Elektronica
hoogte 31.5mm
breedte 50mm
stroom 6A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 60W