Meanwell LRS-150F-24
Kleine afbeelding van Meanwell LRS-150F-24
Meanwell LRS-150F-24 - Geschakelde Voeding 150W 24V
Krachtige geschakelde voeding met 150W vermogen en stabiele 24V uitgangsspanning. Maximale stroomlevering van 6,5A met Klasse I isolatie. Speciaal ontworpen voor betrouwbare werking in gesloten systemen zoals Dinamo.
Alle prijzen van Meanwell LRS-150F-24 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell LRS-150F-24 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer LRS-150F-24
categorie Elektronica
hoogte 30mm
breedte 97mm
stroom 6A
stroomsysteem gelijkstroom
vermogen 150W