Meanwell LRS-150F-15
Meanwell LRS-150F-15 - Geschakelde Voeding 150W 15V
Stabiele geschakelde voeding met 150W vermogen en betrouwbare 15V uitgangsspanning. Hoge stroomcapaciteit van 10A met Klasse I isolatie. Ideaal voor gesloten systemen zoals Dinamo die constant hoog vermogen vereisen.
Alle prijzen van Meanwell LRS-150F-15 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell LRS-150F-15 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer LRS-150F-15
categorie Elektronica
hoogte 30mm
breedte 97mm
stroom 10A
stroomsysteem gelijkstroom
vermogen 150W