Meanwell SGA60E24
Meanwell SGA60E24 - Stekkervoeding 24V 2,5A
Energiezuinige desktop adapter met 60W vermogen en stabiele 24V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 2,5A maximale stroomlevering. Betrouwbare en veilige stroomvoorziening voor diverse toepassingen.
Alle prijzen van Meanwell SGA60E24 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA60E24 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA60E24
categorie Elektronica
hoogte 51.5mm
breedte 35mm
stroom 3A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 60W