Meanwell SGA40E24
Meanwell SGA40E24 - Stekkervoeding 24V 1,67A
Efficiënte desktop adapter met 40W vermogen en stabiele 24V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 1,67A maximale stroomlevering. Voldoet aan de hoogste veiligheidseisen voor betrouwbare werking.
Alle prijzen van Meanwell SGA40E24 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA40E24 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA40E24
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 2A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 40W