Meanwell SGA25E24
Meanwell SGA25E24 - Stekkervoeding 24V 1,04A
Compacte desktop adapter met 25W vermogen en stabiele 24V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 1,04A maximale stroomlevering. Betrouwbare en veilige stroomvoorziening voor kleinere toepassingen.
Alle prijzen van Meanwell SGA25E24 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA25E24 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA25E24
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 1A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 24W