Meanwell SGA60E18
Meanwell SGA60E18 - Stekkervoeding 18V 3,33A
Betrouwbare desktop adapter met 60W vermogen en stabiele 18V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 3,33A maximale stroomlevering. Hoogwaardige constructie voor langdurige en veilige werking.
Alle prijzen van Meanwell SGA60E18 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA60E18 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA60E18
categorie Elektronica
hoogte 51.5mm
breedte 35mm
stroom 3A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 60W