Meanwell SGA25E18
Meanwell SGA25E18 - Stekkervoeding 18V 1,36A
Efficiënte desktop adapter met 25W vermogen en stabiele 18V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 1,36A maximale stroomlevering. Veilige en betrouwbare stroomvoorziening voor diverse elektronische toepassingen.
Alle prijzen van Meanwell SGA25E18 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA25E18 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA25E18
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 2A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 25W