Meanwell SGA60E15
Meanwell SGA60E15 - Stekkervoeding 15V 4A
Krachtige desktop adapter met 60W vermogen en stabiele 15V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 4A maximale stroomlevering. Betrouwbare en veilige stroomvoorziening voor toepassingen met hoger stroomverbruik.
Alle prijzen van Meanwell SGA60E15 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA60E15 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA60E15
categorie Elektronica
hoogte 51.5mm
breedte 35mm
stroom 4A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 60W