Meanwell SGA25E12
Meanwell SGA25E12 - Stekkervoeding 12V 2,08A
Veelzijdige desktop adapter met 25W vermogen en stabiele 12V uitgangsspanning. Klasse II isolatie met 2,08A maximale stroomlevering. Ideaal voor diverse elektronische toepassingen waar veiligheid en betrouwbaarheid essentieel zijn.
Alle prijzen van Meanwell SGA25E12 in modelspoor elektronica
(1 winkel(s))
Beste prijs
Geen voorraad
Online helpdesk
Trainingsaanbod
Bekijk in winkel
Alle specificaties van Meanwell SGA25E12 in modelspoor elektronica
fabrikant Meanwell
artikelnummer SGA25E12
categorie Elektronica
hoogte 47.5mm
breedte 32mm
stroom 2A
stroomsysteem gelijkstroom
isolatieklasse II
vermogen 25W